rivieraspa.pl
loader

Apartamenty Świnoujście - Świnoujście

Marzą Ci się wakacje nad morzem, kąpiele w morzu, spacery brzegiem morza, podziwianie zachodów słońca, smakowanie lokalnych rybnych przysmaków i wyjątkowych lodów kręconych i gofrów, które tylko nad morzem smakują tak wyjątkowo? Nic prostszego! Tutaj znajdziesz tysiące ofert noclegów nad morzem w mniejszych i większych kurortach nadmorskich, blisko centrów miast i miasteczek, blisko deptaku i promenady lub w cichych i spokojnych miejscach. Wolne miejsca nad morzem - rezerwuj!

Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście

Apartamenty Świnoujścieapartamenty - mieszkania

Morze

Świnoujście

Liczba miejsc
127

Liczba pokoi
154

Cena od
440 PLN

Cena od: 440 PLN / 1 dzień Villa Stil 1 Konopnickiej 5/2 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Przestronny i wygodny dwupokojowy apartament, położony na wysokim parterze pięknej, wyremontowanej Villi, z balkonem od strony wschodniej. W skład apartamentu wchodzi przestronny salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, dwupłytowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz łazienka z prysznicem i WC. Wygodna dwuosobowa rozkładana sofa w salonie zapewnia dobry sen po relaksującej kolacji, do której zapewniliśmy pełny stół z czterema krzesłami. Okna salonu i aneksu kuchennego wychodzą na wschód. Do dyspozycji gości jest bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor, ogólnodostępna pralnia oraz przechowalnia rowerów. Na terenie Villi znajduje się również mały plac zabaw, miejsce do grillowania oraz darmowe miejsca parkingowe.  Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku. Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/3 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Przestronny i stylowy, dwupokojowy apartament położony na wysokim parterze w pięknej, odrestaurowanej Villi, posiadający taras od strony południowo -zachodniej przylegający do drugiego budynku. Składa się z pokoju dziennego połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym, którego okna skierowane są na południowy-zachód wygodne spanie zapewni dwuosobowa rozkładana kanapa, a komfortowe spożywanie posiłków stół jadalny wraz z czterema krzesłami . Z salonu jest wyjście na balkon. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, TV, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku.Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru.   
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/4 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Przytulny, dwupokojowy apartament położony na I piętrze pięknej, odrestaurowanej Villi, posiadający balkon wychodzący na stronę północną. Składa się z pokoju dziennego połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym, którego okna skierowane są na północ wygodne spanie zapewni dwuosobowy narożnik. Oprócz tego Pokój dzienny umeblowany jest w stół jadalny i cztery krzesła, nowoczesny szezlong, pojemną szafę na ubrania, stolik kawowy i TV. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku.Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/5 - ilość: 1 - cena od 520.00 zł
Stylowy i przytulny apartament 1-pokojowy położony na I piętrze, posiadający balkon od strony wschodniej. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się wygodne łóżko (140 cm), połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym, którego okna skierowane są na wschód znajdują się poza łóżkiem małżeńskim: stół jadalny, dwa krzesła, pojemna szafa na ubrania, stolik kawowy i TV. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5.Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku. Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/6 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Komfortowy dwupokojowy apartament położony na I piętrze posiadający piękny, słoneczny taras przylegający do drugiego budynku (strona południowa). Składa się z pokoju dziennego połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym, którego okna skierowane są na południe wygodne spanie zapewni dwuosobowy narożnik. Oprócz niego znajdują się tam również: jadalny stół wraz z czterema krzesłami, TV i stolik kawowy. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku. Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/7 - ilość: 1 - cena od 560.00 zł
Kameralny, jednopokojowy apartament położony na poddaszu, posiadający duży balkon wychodzący na stronę północną. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się łóżko (140cm) i wygodna, rozkładana kanapa, połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym jest również stół jadalny wraz z czterema krzesłami. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku. Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 1 Konopnickiej 5/8 - ilość: 1 - cena od 540.00 zł
Przytulny, jednopokojowy apartament położony na poddaszu, bez balkonu. Składa się z pokoju dziennego, którego przestrzeń wypełnia łóżko małżeńskie oraz, rozkładana kanapa Pokój dzienny połączony jest z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, 2-palnikowa płyta elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz częścią jadalną, gdzie stoi stół i cztery krzesła. Apartament posiada łazienkę z prysznicem oraz WC. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, TV, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil" położona jest w nadmorskiej, mieszkaniowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Konopnickiej 5. Ulica Konopnickiej jest pierwszą ulicą równoległą do miejskiej promenady, ok. 150 m od morza i 50 m od samego deptaku. Budynek został całkowicie zmodernizowany i przebudowany z dbałością o zachowanie elementów historycznych i architektury w nienaruszonym stanie. Dla Państwa wygody oferujemy osiem luksusowych apartamentów z balkonami do wyboru. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/1 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Przestronny i funkcjonalnie urządzony, dwupokojowy apartament, położony na parterze, posiadający taras od strony południowej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. Z pokoju dziennego, którego przestrzeń wypełnia wygodna, dwuosobowa kanapa, stół jadalny oraz 4 krzesła, można wyjść na umeblowany balkon. Okna sypialni wychodzą na stronę wschodnią. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności).   Willa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Willi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie willi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/2 - ilość: 1 - cena od 700.00 zł
Nowoczesny, dwupokojowy apartament, położony na parterze, posiadający mały taras od strony południowej oraz balkon od strony zachodniej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. Z pokoju dziennego, którego przestrzeń wypełnia wygodna, dwuosobowa kanapa, stół jadalny oraz 4 krzesła, można wyjść na umeblowany taras. W sypialni znajduje się wyjście na balkon.Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności).  Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/3 - ilość: 1 - cena od 620.00 zł
Przestronny a zarazem przytulny i funkcjonalnie urządzony apartament jednopokojowy, położony na parterze, posiadający balkon od strony zachodniej. Składa się z pokoju dziennego połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym znajduje się łóżko małżeńskie, duża szafa, wygodna rozkładana kanapa oraz stół i 4 krzesła. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/4 - ilość: 1 - cena od 950.00 zł
Przestronny trzypokojowy apartament położony na parterze składający się z dwóch odrębnych sypialni z łóżkami małżeńskimi 160x200 i oknami wychodzącymi na stronę wschodnią oraz z pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną kanapą, aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), z łazienki z kabiną prysznicową i z balkonu od strony zachodniej. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/5 - ilość: 1 - cena od 740.00 zł
Przestronny i komfortowy, dwupokojowy apartament, położony na I piętrze, posiadający balkon od strony południowej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. Z pokoju dziennego, którego przestrzeń wypełnia wygodna, dwuosobowa kanapa, stół jadalny oraz 4 krzesła, można wyjść na umeblowany balkon. Okna sypialni wychodzą na stronę wschodnią. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/6 - ilość: 1 - cena od 740.00 zł
Przytulny i nowoczesny, dwupokojowy apartament, położony na I piętrze, posiadający dwa balkony, jeden od strony południowej, a drugi od strony zachodniej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. Zarówno z pokoju dziennego jak i z sypialni można wyjść na umeblowany balkon. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/7 - ilość: 1 - cena od 620.00 zł
Przytulny a zarazem przestronny i funkcjonalnie urządzony apartament jednopokojowy, położony na I piętrze, posiadający balkon od strony zachodniej. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się łóżko małżeńskie oraz wygodna, rozkładana kanapa, połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz łazienki z prysznicem i WC. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/8 - ilość: 1 - cena od 950.00 zł
Przestronny trzypokojowy apartament położony na 1. piętrze składający się z dwóch odrębnych sypialni z łóżkami małżeńskimi 160x200 i oknami wychodzącymi na stronę wschodnią oraz z pokoju dziennego z dwuosobową rozkładaną kanapą, aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), z łazienki z kabiną prysznicową i z balkonu od strony zachodniej. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/9 - ilość: 1 - cena od 740.00 zł
Jasny i przestronny, dwupokojowy apartament, położony na 2. piętrze, posiadający balkon od strony południowej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. Z pokoju dziennego, którego przestrzeń wypełnia wygodna, dwuosobowa kanapa, stół jadalny oraz 4 krzesła, można wyjść na umeblowany balkon. Okna sypialni wychodzą na stronę wschodnią. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności) Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. Dom położony jest w pobliżu promenady, ścieżki rowerowej i plaży. W odległości 50 metrów znajduje się wypożyczalnia rowerów BalticBike.pl W ciągu kilku minut spacerkiem dotrzeć można do pływalni, kawiarni, restauracji czy sklepów
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/10 - ilość: 1 - cena od 740.00 zł
Przytulny i nowoczesny, dwupokojowy apartament, położony na II piętrze, posiadający dwa balkony, jeden od strony południowej a drugi od strony zachodniej. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z optymalnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), sypialni z łóżkiem małżeńskim i przestronną szafą oraz łazienki z prysznicem i WC. W pokoju dziennym wygodne spanie zapewni dwuosobowa, rozkładana kanapa. Zarówno z pokoju dziennego jak i z sypialni można wyjść na umeblowany balkon.. W sypialni znajduje się wyjście na balkon.Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/11 - ilość: 1 - cena od 620.00 zł
Przytulny a zarazem przestronny i funkcjonalnie urządzony apartament jednopokojowy, położony na II piętrze, posiadający balkon od strony zachodniej. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się łóżko małżeńskie oraz wygodna, rozkładana kanapa, połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, 4-palnikowa płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster) oraz łazienki z prysznicem i WC. Do dyspozycji gości jest internet bezprzewodowy, pralnia i rowerownia. Na terenie posesji jest mały plac zabaw, miejsce na grilla oraz bezpłatny, niestrzeżony parking (ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, nie gwarantujemy dostępności). Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 
Villa Stil 2 Konopnickiej 5/12 - ilość: 1 - cena od 950.00 zł
Przestronny trzypokojowy apartament znajdujący się na drugim piętrze, składający się z dwóch oddzielnych sypialni dwuosobowych (z podwójnymi łóżkami 160x200), okien wychodzących na wschód, a także z pokoju dziennego z dwuosobową sofą, aneksu kuchennego (lodówka, płyta elektryczna czteropłytowa, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster), łazienki z prysznicem i WC oraz balkonu w kierunku zachodnim. Do dyspozycji gości jest bezprzewodowy dostęp do Internetu, pralnia i przechowalnia rowerów. Na terenie willi znajduje się również mały plac zabaw, miejsce do grillowania oraz miejsca postojowe ogólnodostępne.    Villa "Stil II" to nowy budynek położony na podwórku "Villi Stil I". W willi znajduje się dwanaście komfortowych apartamentów: studio, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty z balkonami. Na terenie villi znajduje się również mały plac zabaw oraz miejsce do grillowania i parkowania dla gości na tyłach budynku. 

Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście Apartamenty Świnoujście
Świnoujście
Oferta naszego partnera IdoBooking.com II.2918715
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: pensjonat-neptun.plnoclegi nad morzem
Strona rivieraspa.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. RODO OK

WiFi

basen

bon turystyczny

wellness

parking

plac zabaw

wyżywienie (BB,HB,FB)

zwierzęta

dla singli

ułatwienia dla niepełnosprawnych

Wyszukuj oferty od partnerów:

PolskiePortale.pl

IdoBooking

Booking.com

Groupon.pl

Triverna.pl

Interhome.pl

Belvilla.com

Wakacje.pl

przejdź do strony głównej